RockLAC

Co je to RockLAC?

RockLAC je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do led lampy (doba vytvrzení 30 sekund – 1 minutu) nebo do uv lampy (doba vytvrzení 2–3 minuty). Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách. Nepoužívá se žádný nadlak ani podlak, RockLAC je bez výpotku a s velmi vysokým leskem, který Vás překvapí. Je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská, nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 – 14 dnů, někomu i déle.

RockLAC je vhodný všechny typy nehtů

RockLAC Je vhodný i pro méně kvalitní nehty, samozřejmě záleží na konkrétním případu a na tom, jakou práci vykonáváte, zda manuální či například u počítače. V každém případě jej zkuste! Jeho použítí je velmi rychlé, manikúru včetně nanesení dvou tenkých vrstev RockLACu včetně vytvrzení Vám nezabere víc, než 15 minut. RockLAC můžete použít i po právě odstraněné gelové modeláži. Trvanlivost možná nebude 14 dnů, ale určitě stojí za to jej vyzkoušet.

Odstranění RockLAC je jednoduché

Rocklak je revoluční také ve smyslu jeho následného odstranění z nehtů, které je velmi šetrné. Nepoužívá se totiž pilování, ale speciální odstraňovač OFF v kombinaci s alobalovými foliemi, do kterých jednotlivé nehty zabalíme a necháme působit po dobu 5 – 7 minut. Poté folii odstraníme a RockLAC se v podstatě „odpojí“ od přírodního nehtu a my jej pak snadno odstraníme pomerančovým dřívkem. Jedná se tedy o velmi šetrnou metodu odstraňování, bez pilování a oslabování nehtu. Po odstranění můžeme ihned začít s nanesením nového RockLACu, opět ve dvou tenoučkých vrstvách.

RockLAC nabízíme ve 26 nádherných barevných odstínech, z nichž si vybere každá žena. V nabídce jsou jak barvy pastelové, tak také výrazné neonové. Pro střední a starší generaci jsou připraveny tlumenější, přírodní pastelové tóny, které jsou syté, ale zároveň nenápadné, zkrátka ke všemu se hodící. V nejbližších měsících připravujeme rozšířit naši nabídku o dalších 6 nových barevností s tím, že v budoucnu budou RockLACy i glitrové.